Otázka je proč vlastně potřebuje hypotéku. Asi na dům, říkáte si. Ano, a proto také musí už dopředu vědět, jaký dům či byt si chce pořídit. Pokud se někdo domnívá, že dostane hypotéku jako peníze na účet, tak to se drobátko plete. Banka vám ji poskytne jen na bydlení, které jí předložíte. Protože oni budou pracovat s odhadní cenou dané nemovitosti. Ne s tou, kterou určil soudní znalec. S tou, kterou si určí oni sami. Asi nechtějí soudní znalce a různé profesionální odhadce příliš zatěžovat, takže tam pošlou svého, kterému potom za to dají třeba dvacet tisíc a vy je zaplatíte. Navíc v úrocích. Jo, holt to má někdo dobře na tomto světě zařízeno. Ale půjdeme dále.

nemovitost

Hypotéka jako taková nikdy moc jistá není, banka si musí zkontrolovat a pečlivě prověřovat, zda klient na to má a bude mít. Je to další pitomost určena národní bankou, nebo jak se pofiderní instituce vlastně nazývá. Nikdo v bance nemůže tušit, zda dlužník nepřijde během roku o práci. Například. Takže potvrzení o výši příjmu je sice zajímavá věc, ale třeba po roce celkem k ničemu, když člověka vyhodí z práce. Hypotéku vám ovšem nemusí poskytnout jenom a pouze banka. Kdepak. Jsou zde další společnosti, takzvaně nebankovní, které mohou poskytovat půjčky. Opět samozřejmě s dohlížitelem v zádech, národní bankou. Musí mít totiž její svolení. Holt jste ve svobodné zemi no.

získávání domku

Naštěstí se tyto instituce liší ve zkoumaní příjmů nebo registrů. Ta, na kterou je zde odkaz se k tomu staví naprosto odlišně. Svůj produkt nabízí pod názvem hypotéka bez doložení příjmu. A je to skutečně to, co je v názvu obsaženo. Zde už asi pochopili, že jim to může být k ničemu. V každém případě máte zde naději získat hypotéku i tehdy, pokud vám v bance řekli, že máte malý příjem. Nebojte se ničeho a klikněte na odkaz umístěný výše v článku a uvidíte sami, že to jde, když se chce.